Neden Freelancer?


Geleceğin "çalışma" modeliyle bugünden tanışın.

FREELANCER NE DEMEK?

Freelancer, en basit tanımıyla “serbest çalışan” anlamına gelir. Freelance çalışma; herhangi bir kurumdan, ofis ortamından ve mesai saatleri sınırlamasından bağımsız çalışma imkânı sunar. Sınırları olabildiğince geniş olan Freelance işler, günümüz şartlarına son derece uygundur.

NASIL HİZMET ALIRIM?

Bakbi platformunda hesabı olan herkes alış veriş yapabilir, Aradığın hizmeti bulmak için projeni tanımlayan kategori altında istediğin freelancera mesaj gönderebilir, portfolyosuna bakabilir, aldığı yorumlara ve puanına bakarak, projen hakkında yardım alabilirsin.

HİZMET SÜREÇLERİ NELERDİR?

Bakbi’de alıcının ve satıcının haklarını korumak için güvenli bir yol izliyoruz. Sistemimiz de alıcı ve satıcı anlaştıktan sonra, sipariş süreci başlar. Alıcının, freelancer için ödediği ücret Freelancerların hesabına direk aktarılmaz. Alıcının ödediği ücret iyzico’nun güvenli ortak havuz hesabında bekletilir. Freelancer işi teslim ettikten sonra, işi kontrol etmen gerekir eğer vermek istediğin revize yoksa ’’ Siparişi onayla ‘’ kısmından siparişini onaylarsın, sipariş onayından sonra ücret freelancerın hesabına aktarılır.